התערוכה והוועידה השנתית
לשילוח, תובלה ושרשרת אספקה

בכיר מחברת Knapp ירצה בכנס PORT2PORT

בכיר מחברת Knapp ירצה בכנס PORT2PORT

מר וולפגנג פרק ישתתף במושב ״אוטומציה בשרשרת האספקה״ וירצה על טכנולוגיה חדשנית שנמצאת כיום בשימוש בתחום האוטומציה. חברת Knapp מקימה כיום מרלו״גים חדשים של שופרסל במודיעין וקדימה
23.05.19 / 14:18
וולפגנג פרק, בכיר בחברת Knapp
23.05.19
וולפגנג פרק, בכיר בחברת Knapp
23.05.19
בכיר מחברת Knapp ירצה בכנס PORT2PORT

בכיר בחברת Knapp, מר וולפגנג פרק (Ferk) יגיע לכנס PORT2PORT 2019 וישתתף במושב ״אוטומציה בשרשרת האספקה״ שנערך בשיתוף חברת פריץ. כותרת ההרצאה של מר פרק הינה Shuttle Technology OSR EVO, והיא תעסוק במערכות אוטומטיות חדשות המבוססות על טכנולוגיה חדשה. הנה חלק מהמצגת:

 

 

 

נציין כי חברת Knapp, המתמחה באספקת פתרונות טכנולוגיים עבור מחסנים לוגיסטיים, פעילה בישראל מזה כשנה ומשתתפת בפרויקט המרלו״גים של שופרסל.

 

על פי ההסכם שנחתם בין שתי החברות, חברת Knapp תקים בהשקעה של 600 מיליון שקל את פעילות האוטומציה למרכז הלוגיסטי החדש של שופרסל במודיעין שישתרע על פני 34 אלף מ״ר וכן תשדרג את המחסן הקיים של החברה בקדימה בשטח בנוי של כ-8,100 מ״ר אשר ישמש גם הוא כמרכז אוטומטי לפעילות האונליין. במרכזים הלוגיסטיים החדשים צפויים לעבוד כ-450 עובדים.

 

המרכז במודיעין מתוכנן לספק עם הפעלתו בשנת 2020 כ-30 אלף הזמנות בשבוע ואילו במרלו״ג בקדימה, שהוא כאמור קטן יותר, מתוכננת פעילות של כ-8,500 הזמנות בשבוע.

 

חברת Knapp אשר מתמחה בבניית ציוד עבור מחסנים לוגיסטיים אוטומטיים נחשבת לבעלת מומחיות גם בתחום המזון, ולכן נבחרה למשימה על ידי חברת שופרסל.

 

נציין שאת פרויקט המרלו״גים של שופרסל תתכננן חברת פרוגרמה - חברת ייעוץ והנדסה בינלאומית מובילה בתחום ניהול שרשרת האספקה, ניהול התפעול, לוגיסטיקה ופתרונות אוטומציה ללוגיסטיקה.

 

לפרטים ולהרשמה למושב ״אוטומציה בשרשרת האספקה״ לחצו כאן