התערוכה והוועידה השנתית
לשילוח, תובלה ושרשרת אספקה

מושב 3: יזמות בשרשרת הלוגיסטית

מושב 3: יזמות בשרשרת הלוגיסטית

בואו לפגוש בכירים מעולם הספנות, הנמלים ושרשרת האספקה, סטרטאפים המפתחים טכנולוגיות פורצות דרך ובעלי ענין המזהים את תנופת החדשנות האדירה שתוביל למהפכה טכנולוגית בעולם שנחשב עד לא מזמן לשמרני
25.03.18 / 13:29
מושב 3: יזמות בשרשרת הלוגיסטית
25.03.18
מושב 3: יזמות בשרשרת הלוגיסטית

המושב נערך בשיתוף עם: 


מה חדש(נות) בעולם הספנות, הנמלים ושרשרת הערך הלוגיסטית של ההובלה הימית?

רקע כללי:

תחום הספנות והנמלים העולמי חווה בתקופה זו תנופה אדירה של חדשנות בה גדולי השחקנים עוסקים בבחינת וקליטת טכנולוגיות חדשות. השנים הקרובות תהיינה משמעותיות ביותר מבחינה זו ולישראל – "אומת הסטארט-אפ" – יש הרבה מה להציע. חדשנות היא לב ליבה של תעשיית ההייטק בישראל. חברות גלובאליות, סטרטאפים, אוניברסיטאות, משקיעים, קרנות הון סיכון, קרנות השקעה פרטיות וממשל תומך – כל אלו מאחדים כוחות ויוצרים את אחת מסביבות החדשנות המובילות בעולם.

 theDOCK היא מרכז חדשנות ואקסלרטור הראשון מסוגו בארץ לתחום טכנולוגיות נמל וספנות. החברה מהווה פלטפורמה המפגישה שלושה סוגי בעלי עניין - גורמי נמל וספנות, יזמים יצירתיים ומשקיעים.  השותפים העסקיים של theDOCK נהנים מחשיפה לטכנולוגיות החדשות והמתקדמות ביותר שמקורן בישראל, המשקיעים נחשפים להזדמנויות בסקטור שהולך לעבור מהפכה, ואילו הסטרטאפים נהנים מהשקעת seed והאצת המוכנות שלהם לשוק.

בואו לפגוש בכירים מעולם הספנות, הנמלים ושרשרת האספקה, ולקבל טעימה מסטרטאפים המפתחים טכנולוגיות פורצות דרך לתחום הים.

סדר יום:

13:00-13:20 – מגמות חדשנות טכנולוגית בעולם הספנות, הלוגיסטיקה והנמלים: חנן כרמלי, theDOCK

13:20-14:00פאנל "חדשנות בהובלת הדור השני": הדור השני של עולם הספנות, הנמלים והלוגיסטיקה, אשר מביא עימו את החדשנות הדיגיטלית לתחום.

  • אדם מנו, מנהל פיתוח עסקי, SGM Seagull Maritime
  • אוראל הרשקוביץ, מנכ"ל ISLINE
  • עו"ד ליאורה גרושקביץ – מומחית למשפט ימי והובלה בינלאומית, ליאורה גרושקביץ משרד עו"ד
  • גיא סימקין – סטודנט למנהל עסקים בבינתחומי, דור שלישי למשפחת סימקין

דיון מרתק על מה הניע אותם להשקיע ביזמות בתחום? איזה סוגי חדשנות הם הביאו לתוך החברה שלהם? איך זה התקבל אצל הדור הראשון והוותיק במשפחה? לאן לדעתם הולך עולם הספנות? ועוד.

14:00-14:30 – הסטרטאפים שישנו את עולם הספנות, הלוגיסטיקה והנמלים: מצגות ע"י 4 סטרטאפים ישראלים החותרים לשנות סדרי עולם בתחום שעד כה נחשב לשמרני:

  • Loginno – עמית אפללו, מייסד
  • Tiidan – ירון שפירא, CEO
  • FAST – אדם ירון, CEO
  • AiDock – שון גלנצן, CTO

 

>> להרשמה לחצ/י כאן <<